ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 

У Львівському державному аграрному університеті навчається понад 18 тисяч студентів за 18 спеціальностями та 40 спеціалізаціями.

Навчання відбувається на шести факультетах:

-         економічному,

-         агрономічному,

-         механізації сільського господарства,

-         сільськогосподарського будівництва та архітектури,

-         землевпорядному,

-         заочної освіти.

Понад 2 тисячі слухачів підвищують кваліфікацію  Інституті післядипломної освіти.

У 2006 році Львівський державний аграрний університет один з перших в Україні запрвадив кредитно-модульну систему навчання, яка відповідає вимогам Болонської декларації.

У 2005 році створено університетський центр. Як відокремлені структурні підрозділи ЛДАУ до його складу входять Золочівський сільськогосподарський технікум, Стрийський аграрний коледж, Екологічний політехнікум, Вишнянский аграрний технікум, Горохівський сільськогосподарський технікум, Івано-Франківський коледж, Тлумацький технікум та Чернівецький будівельний технікум.

В університеті систрематично покращують науково-методичне забезпечення навчального процесу. З усіх спеціальностей розроблено складові державних стандартів освіти.

Навчальні плани для студентів Львівського державного аграрного університету побудовано з урахуванням світового досвіду навчально-виховного процесу. Ними передбачено цикл гуманітарних, фундаментальних та професійно орієнтованих дисциплін за фаховим спрямуванням, а також цикл дисциплін  вільного вибору студента.

Щороку в ЛДАУ видають навчальні посібники та навчально-методичну літературу. Практична підготовка та самостійна робота студентів з фундаментальних дисциплін стовідсотково забезпечена методичними матеріалами.

Для підвищення рівня навчального процесу з більшості дисциплін розроблено компютерні програми. Вони допомагають студентам у роботі над виконанням курсових і дипломних робіт,

Студенти Львівського державного аграрного університету за результатами іспитової сесії отримують іменні стипендії: 1- Президента України, 1 – Кабінету Міністрів України, 2 – Верховної Ради України, 1 – ім. М. Посмітного, 2 – ім. В. Чорновола, 6 – голови Львівської обласної державної адміністрації, 5 – голови Жовківської районної державної адміністрації, 5 – ім. Є. Храпливого.

 

   • На головну
Всі права захищені.
© Триноженко Дизайн Група