ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

Львівський державний аграрний університет – один з найдавніших та найпрестижніших в Україні вищих навчальних закладів аграрної освіти. Його історія розпочалася 9 січня 1856 року з рільничої школи у Дублянах під Львовом.
Ректор – Володимир Снітинський, заслужений діяч науки і техніки України, доктор біологічних наук, академік УААН.

За результатами 2006-2007 навчального року Львівський державний аграрний університет у рейтингу Міністерства освіти і науки України посів друге місце у своїй групі. Найвищими оцінками експерти оцінили рівень міжнародної та національної презентації університету, його фінансові ресурси, навчальну і соцільну інфраструктуру.

Львівський державний аграрний університет – сучасний навчальний заклад. У ньому навчається понад 18 тисяч студентів. На шести факультетах вони здобувають знання з 18 спеціальностей і 40 спеціалізацій. Усім, хто цього потребує, надається місце в одному з 6 гуртожитків університету. У них створено усі умови для навчання, проживання та активного дозвілля.

Студенти мають можливість отримати другу вищу освіту за принципом паралельного або післядипломного навчання. Відбувається  також підготовка фахівців на замовлення юридичних та фізичних осіб – субєктів виробництва і підприємництва.

Основні напрями, за якими здобувають в ЛДАУ:

-          “Економіка і підприємництво”,

-          “Менеджмент”,

-          “Геодезія, картографія, землевпорядкування”,

-          “Механізація та електрифікація сільського господарства”

-          “Інженерна механіка”,

-          “Агрономія”,

-          “Екологія”,

-          “Будівництво”,

-          “Архітектура”.

Понад 2 тисячі слухачів підвищують свою кваліфікацію в Інституті післядипломної освіти.

У Львівському державному аграрному університеті активно працюють магістратура, аспірантура, докторантура та спеціалізовані ради з захисту кандидатських і докторських дисертацій.

Для навчання студентів створено усі необхідні умови. У 2006 році Львівський державний аграрний університет один з перших в Україні запровадив кредитно-модульну систему навчання, яка відповідає вимогам Болонської декларації.

ЛДАУ тісно співпрацює з науковими інституціями України, Польщі, Чехії, Словаччини, Англії, Німеччини, США.

В університеті проводиться інтенсивна наукова робота.

За останні роки вчені Львівського державного аграрного університету отримали 60 патентів та 54 позитивних рішення про видачу патентів, подано 56 заявок на отримання патентів.

Учені університету вивели 12 сортів картоплі, 3 сорти суниці, 2 сорти часнику та сорт топінамбуру.

Університет  має сучасну матеріально-технічну базу та відповідні науково-дослідні структури для того, щоб успішно займатися науково-дослідною роботою на сучасному рівні.

Активним в ЛДАУ є мистецьке та спортивне життя.

У студентському містечку ЛДАУ діє народний дім “Просвіта”. Тут працюють відомі мистецькі колективи, різноманітні студентські гуртки художньої самодіяльності.

Серед студентів університету – чимало відомих спортсменів всеукраїнського та світового рівня.

Нині у Львівському державному аграрному університеті діє три музеї – Степана Бандери, Євгена Храпливого та Музей історії Львівського державного аграрного університету. Усі вони створені у той час, коли ректором університету є академік Володимир Снітинський.

   • На головну
Всі права захищені.
© Триноженко Дизайн Група