ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 

Спортивне життя

За підтримки підтримки ректорату й особисто ректора академіка Володимира Снітинського в ЛДАУ організовано роботу секцій та гуртків з 19 видів спорту. Це - бадмінтон, спортивний туризм, гандбол, баскетбол, настільний теніс, легка та важка атлетика, волейбол, футбол, вільна боротьба, армреслінг, пауерліфтнг, гирьовий спорт, мініфутбол, шахи, лижні гонки, стрільба з лука. Заняття у цих секціях проводять заслужені тренери України.

Для занять студентів спортом і фізкультурою збудовано спортивний комплекс з двома волейбольними майданчиками. Є на ньому баскетбольний і гандбольний майданчики. А  також – три 200-метрові легкоатлетичні бігові доріжки, стадіон з футбольним полем, біговими доріжками та легкоатлетичними секторами. У структурі спорткомплексу – зали силової підготовки, вільної боротьби, фітнес-аеробіки, настільного тенісу та тренажерні.

В ЛДАУ першими впровадили систему тестів у формі багатоборства. Називається вона “Формула досконалості”. Тепер її впроваджують інші львівські вищі навчальні заклади, а також вузи Росії та країн Балтії.

У Львівському державному аграрному університеті здобувають освіту чимало відомих українських спортсменів. Це – переможці та призери міжнародних і всеукраїнських змагань: важкоатлетка Ольга Коробка, боксер Дмитро Дубнєв, тенісистки Олеся Леоненко та Олена Юдіна, борці Олександра Когут та Олександра Нарепеха, біатлоністи Сергій Ушарук та Володимир Глинський, дзюдоїст Андрій Романко, лучник Ярослав Мокринський, бігун Володимир Васильків. Максим Фещук – член Національної збірної з футболу.

Усі вони завжди відчувають підтримку студентів, викладачів та особисто ректора академіка Володимира Снітинського. Чемпіонка Європи з важкої атлетики, студентка ЛДАУ Ольга Коробка в одному з інтервю сказала: “В Аграрному завжди піклувалися і про фізкультуру, і про спорт. Утім, серед студентів ЛДАУ я не одна відома спортсменка. Тут навчаються й інші відомі українські спортсмени. І до усіх нас ставляться з розумінням, поважають і допомають”.

Жіноча команда з настільного тенісу Львівського державного університету виступає у суперлізі Клубного чемпіонату України. Вона завоювала право виступати у Європейському Кубку Ненсі Еванс. Чоловіча команда з настільного тенісу – призер Чемпіонату України у вищій лізі.

Збірна волейбольна команда Університету виступає у Вищій студентській лізі України.

Університетська футбольна команда бере участь у змагання всеукраїнського та міжнародного рівнів.

 

 

 

 

 

 

   • На головну
Всі права захищені.
© Триноженко Дизайн Група