ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

Львівський державний аграрний університет є провідним науково-дослідним центром Західного регіону України.

Наукову роботу у ЛДАУ провадять понад 60 професорів, докторів наук та понад 270 доцентів, кандидатів наук. Серед керівників та виконавців наукових досліджень  - 2 академіки УААН, 5 заслужених діячів науки та техніки України, лауреат Державної премії України та понад 40 членів різних громадських академій.

За останні роки вчені Львівського державного аграрного університету отримали 60 патентів та 54 позитивних рішення про видачу патентів, подано 56 заявок на отримання патентів.

Учені університету вивели 12 сортів картоплі, 3 сорти суниці, 2 сорти часнику та сорт топінамбуру.

Університет  має сучасну матеріально-технічну базу та відповідні науково-дослідні структури для того, щоб успішно займатися науково-дослідною роботою на сучасному рівні:

-         Новаційний центр,

-         Навчальний науково-дослідний центр,

-         Західний науково-дослідний центр землеустрою та земельного кадастру при ЛДАУ,

-         Навчально-науковий інститут селекції і технології картоплі, Навчально-науковий інститут ріпаку,

-         Навчально-науковий інженерно-технічний інститут,

-         Науково-дослідний інститут архітектури і будівництва,

-         Навчально-науково-дослідний інститут економіки АПК при ЛДАУ,

-         6 науково-навчальних лабораторій,

-         експерементально-механічна майстерня,

-         технічно-технологічний парк,

-         студентське проектно-технічне бюро.

ЛДАУ тісно співпрацює з науковими інституціями України, Польщі, Чехії, Словаччини, Англії, Німеччини, США. Організовують спільні наукові конференції, відбувається обмін студентами. Усі науково-педагогічні працівники Львівського державного аграрного університету систематично проходять стажування у США, Німеччині, Польщі, Франції, Ізраїлі.

Працює студентське наукове товариство, при усіх кафедрах створено студентські наукові гуртки. Щороку відбуваються студентські наукові конференції. На них студенти доповідають про результати своїх наукових досліджень.

У Львівському державному аграрному університеті проходять Всеукраїнські олімпіади з агроекології, біології та механізації сільського господарства.

У ЛДАУ проводиться щорічна Міжнародна студентська наукова конференція “Студентська молодь і науковий прогрес в АПК”.

У 2007 році за результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних дисциплін, який проводить Міністерство освіти і науки України, серед переможців є і студенти Львівського державного аграрного університету. Вони отримали майже двадцять нагород. Чотири з них – дипломи першого ступеня. У спеціальності “Екологія та охорона навколишнього середовища” перемогла четвертокурсниця ЛДАУ Христина Породько. Науковим керівником її роботи був ректор університету академік Володимир Снітинський.

У Львівському державному аграрному університеті є магістратура, аспірантура, докторантура. Працюють спеціалізовані ради з захисту докторських та кандидатських дсертацій.

Наукова бібліотека Львівського державного університету належить за обсягом та цінністю фондів належить до найбільших галузевих книгозбірень України. Тут зберігається понад півмільйона книг, серед яких 10 тисяч примірників – унікальна книжкова колекція. Вона дісталася у спадок з часів Академії рльництва у Дублянах.

   • На головну
Всі права захищені.
© Триноженко Дизайн ГрупаCopyright | Hosted By | Domain Registration Service | Powered by

Туры и отзывы о отеле : автотранспортом по России::Создание своего без вложений: